Видеоруководство по монтажу

Видеоруководство по эксплуатации

Кольпоскоп Сканер МК-300

Область застосування. Для кабінету гінеколога.

Оптична система. Апохроматична оптика з багатошаровим антирефлексним покриттям. Всі лінзи та призми виготовлені з високоякісного скла «Schott» (Німеччина). Конвергентна оптична схема дає чудове стереоскопічне зображення.

Освітлювач. Над’яскравий світлодіод потужністю 3 Вт, який дає світло, максимально наближене до сонячного спектру та високий рівень освітлення досліджуваної ділянки. Джерело світла знаходиться в оптичній головці пристрою. Чотирьохлінзовий конденсор формує світлову пляму з рівнем освітлення більш ніж 60000 люкс рівномірно по всьому полю огляду. Гарантує контраст та чіткість дрібних деталей.

Штатив. Компактний, стійкий, зі зручною системою важелів на підшипниковому ходу. Фрикційні ручки для м’якої та швидкої фіксації оптичної головки в необхідному положенні. Гумові колеса з системою гальмування та регульованим спрямуванням.

Опції, які можна замовити додатково. Цифрова відеосистема в комплекті зі спеціалізованим програмним забезпеченням «MEDVisor EVA».

Цифрова відеосистема. Призначена для перегляду в реальному режимі кольорового зображення області, що досліджується, на моніторі комп’ютера, запису відеороликів та кольпознімків. Зображення на моніторі повністю співпадає з реальним зображенням яке видно через окуляри кольпоскопа. Зображення може транслюватися на додатковий монітор біля місця огляду пацієнтки. З відеосистемою поставляється спеціалізоване програмне забезпечення для документування гінекологічного обстеження «MedVizor-EVA».

Кольпоскоп «Scaner МК-300» має сертифікат Європейського Союзу по СЄ маркуванню.

Гарантія – 5 років.

отримати консультацію

наш менеджер звяжеться з вами найближчим часом