НОВИНИ

Страница 1 из 41234

Всесвітня стоматологічна виставка AEEDC-2020 завершилася! Все пройшло дуже насичено і з великим інтересом до наших мікроскопів з боку лікарів і дилерів з усіх країн!

детальніше

Закінчився перший день всесвітньої медичної виставки ARAB HEALTH-2020 на Дубай. Вже 6 років поспіль ми успішно демонструємо мікроскопи і кольпоскоп власного виробництва. А вже 4 лютого розпочинається велика стоматологічна виставка AEEDC. Беремо участь і в ній.

детальніше

Вже 6 років поспіль ми представляємо нашу продукцію на найбільшої європейської виставці MEDICA в Дюссельдорфі. За ці роки нами виконана величезна робота по поліпшенню якості приладів. Ми дуже вдячні всім лікарям за підтримку і співпрацю! Сьогодні мікроскопи Сканер вже визнані багатьма європейськими споживачами, а ми повні креативних ідей та оптимізму рухаємося вперед !!!

детальніше

Це наша прем’єра на IDS Кельн. Ми йшли до цього кілька років. Хвилюємося. Заходьте в гості, хто приїхав. Будемо раді показати всі новинки в нашому мікроскопі. Hall 2.1. stand C 077 SCANER

детальніше

Любі друзі! Вітаємо вас з Днем Стоматолога! Ми цінуємо ваш професіоналізм, креатив і хороший перфекціонізм, які мотивують нас не зупинятися на досягнутому і зростати разом з вами. Все частіше з’являється відчуття, що ми одна команда. Ваші ідеї – наша реалізація! Ми щиро радіємо вашим успіхам і нам, так само, важлива ваша підтримка, особливо далеко від […]

детальніше

Страница 1 из 41234