ІНФОРМАЦІЯ

10 вагомих причин, чому вибір моделі кольпоскопа МК-200 і МК-300 - ідеальний вибір

Наші кольпоскопи відрізняються інноваційними рішеннями .
Ознайомтеся з 10 вагомими причинами , чому вибір моделі кольпоскопа МК-200 і МК-300 - ідеальний для вимогливих фахівців .

Завантажити статтю

С.І.Роговська

"Кольпоскопія та радіохвильова хірургія в менеджменті патології шийки матки"

Частота злоякісних уражень шийки матки в усьому світі залишається високою. На превеликий жаль, рак шийки матки молодіє. Основне, що перевернуло сучасні уявлення про цю хворобу, — це відкриття ролі вірусу папіломи людини (ВПЛ) як етіологічного фактора в генезі РШМ.

Завантажити статтю

Як вибрати кольпоскоп?

Кольпоскоп – це дорогий медичний пристрій для довготривалого використання. Якщо Ви вирішили придбати кольпоскоп, то бажано знайти час, аби визначити, якого класу пристрій Вам потрібен (експерт, стандарт чи економ). У виборі керуйтесь тим, які задачі повинен вирішувати лікар з допомогою кольпоскопа та сумою, яку Ви готові витратити.

Завантажити статтю

Бебнева Т.М., Роговська С.І.

«Сучасна концепція організації кабінету патології шийки матки»

Недостатні або відсутні заходи по ранньому виявленню передракових процесів та раку шийки матки, слабка матеріально-технічна база лікувальних закладів першого звена –- причини високого рівня захворюванності онкологічними хворобами. В заходах, направлених на профілактику РШМ, значна роль відводиться вдосконаленню роботи та оснащенню сучасним обладнанням гінекологічних кабінетів та кабінетів патології шийки матки.

Завантажити статтю

Центр кольпоскопії, м. Краснодар

«Мінімальні вимоги для спеціалістів по кольпоскопії»

Керівництво по роботі кольпоскопіста, список необхідних знань та основних маніпуляцій при огляді пацієнтки. Вимоги при визначенні діагнозів, призначенні лікування та обов’язковому документуванні результатів оглядів.

Завантажити статтю

С. І. Роговська

"Нове в кольпоскопії"

Кольпоскопія – високоінформативний, широкодоступний та недорогий метод діагностики захворювань шийки матки, піхви та вульви, який робить набагато ефективнішим обстеження жінок з гінекологічною патологією.

Завантажити статтю