виробництво

Проектування і дизайн

Конструкторський відділ займається розробкою та конструюванням вузлів і дизайном медичних приладів «Scaner», які складаються більш ніж з 1000 оригінальних деталей.

Кваліфіковані інженери займаються розробкою механіки вузлів, оптичним розрахунком, проектуванням електричних схем та інших елементів наших виробів.

Конструювання деталей здійснюється в 3D за допомогою професійної CAD системи моделювання, яка допомагає виключити будь-які можливі неточності на етапі розробки, робить процес ефективним і дозволяє створити унікальний, ергономічний і зручний дизайн устаткування.

Виготовлення деталей

Ділянка механічної обробки.
Виготовлення деталей з допомогою сучасних високоточних токарних та фрезерних обробних центрів фахівцями високої кваліфікації.

Перевірка точності виготовлення проводиться з допомогою перевірених та атестованих вимірювальних інструментів.

Слюсарна ділянка.
Проведення слюсарних робіт: гнуття, виготовлення різьбових отворів, зачистка деталей та ін.

Ділянка ЧПУ.
Виготовлення деталей на сучасних металообробних центрах.

Лазерный участок
Компьютерний розкрій лазерним променем листового металу.

Захисне покриття і фарбування

Фарбувальний цех. Нанесення на деталі спеціальних антикорозійних захисних покриттів: анодування, хімічне оксидування, покриття порошковою декоративною емаллю.

Емаль наноситься на деталі та полімеризується в печі за температури +200С. Полімерний склад фарби, яка використовується нашим виробництвом, забезпечує рівномірність покриття деталі та її стійкість до хімічних розчинників і механічних пошкоджень.

Збіркамонтаж

 Збиральна дільниця.
Збирання пристроїв та їх вузлів з готових компонентів. Після складання кожен виріб проходить етап ретельного налаштування.

Оптична лабораторія.
З допомогою спеціальних стендів та пристосувань здійснюється зборка та юстування оптичних систем для нашого обладнання. Крім того, тут проводиться вихідний контроль готових пристроїв та дослідні випробування нових зразків оптики.

Кімната для чистки оптики.
Темне приміщення з тамбуром та автономною системою витяжки мікрочастин та пилу. Тут відбувається ретельне очищення всіх оптичних деталей з використанням спеціальних розчинів. Чистка проводиться вручну.

Електромонтажна ділянка.
Монтаж електричних та струмопровідних частин пристроїв.

Контроль та технічна приймання

Якість нашої продукції контролюється на всіх етапах життєвого циклу: від збору інформації, постановки технічного завдання та конструкторської розробки, до упаковки та сервісного обслуговування готової медичної техніки.

Кваліфікація наших співробітників і досвід роботи на приладобудівних підприємствах дозволяють їм самостійно контролювати точність і якість своєї роботи.

Прилади проходять приймальні випробування і регулярні періодичні випробування, що підтверджує їх відповідність вимогам стандартів, технічних умов та Регламенту щодо медичних виробів.

Упаковка і зберігання

Упаковка.
Для упаковки медичного обладнання використовується спеціальний спінений поліетилен, який закріплює вироби в транспортній тарі і захищає їх від можливих пошкоджень при транспортуванні. Укомплектованість кожної упаковки перед відправкою фіксується документально і фотографічно. Тому будь-які помилки комплектації виключені.

Склад.
Готова упакована продукція зберігається в спеціальному приміщенні з контрольованими умовами довкілля. Встановлені на складі термогігрометри дозволяють нам тримати під контролем необхідні показники температури і вологості повітря.

Доставка та монтаж

Доставка медичного обладнання здійснюється нашим транспортом або компаніями-перевізниками.

Наші фахівці проводять монтаж обладнання в клініках, включаючи установку програмного забезпечення, або проводять консультації по монтажу в телефонному режимі.

Ми проводимо навчальні програми та майстер-класи з експлуатації та роботи з обладнанням, які проходять як в стінах нашої компанії, так і на виїздах.

сертифікати

ISO 13485 - міжнародний стандарт, що містить вимоги до комплексної системи управління якістю на підприємстві, що займається виробництвом медичних виробів.

Впроваджує в систему управління якістю встановлені вимоги до медичних виробів на всіх етапах життєвого циклу, від розробки, виробництва та дистрибуції, до технічної підтримки і сервісного обслуговування.

НІЦ "Сканер" має сертифікат, що підтверджує, що запроваджена система управління якістю відповідає ISO 13485.

СЕ маркування - спеціальний знак, який засвідчує відповідність продукції вимогам директив і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, підтверджує, що така продукція пройшла процедуру оцінки відповідності.

Єдиний офіційний знак на території країн ЄС, що підтверджує відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища. Мікроскоп «CALIPSO» і кольпоскоп «Scaner МК-200» і «Scaner МК-300» маркуються знаком СЕ, пройшли оцінку відповідності, із залученням нотифікованого органу, і мають сертифікати.