Гістероскопія

Обладнання французької фірми Delmont – це комплексне рішення для безпечної та якісної гістероскопії.

Компанія Delmont з перших днів своєї роботи приділяє особливу увагу якості продукції, яку виготовляє та її відповідності найвищим стандартам CE (MDD 93/42) та ISO 13485:2016

В момент свого створення Компанія Delmont imaging заснувала наукову Раду для керування своєю науково-дослідницькою роботою. До складу наукової Ради входять видатні хірурги із різних країн на чолі з професором Ерве Фернандеса – голови  Kremlin- Bicȇtre France.

Місія Delmont imaging полягає в покращенні лікування будь-яких пацієнтів, незалежно від віку та перспектив шляхом надання професіоналам інноваційних ефективних та менш травматичних рішень.

Продукти Компанії Delmont відповідають загальним тенденціям амбулаторної хірургії, а саме концепції «See & Treat».

Малий діаметр тубусів, висока якість інструментів з градуюванням – перевага концепції «See & Treat», що дозволяє легко та ефективно здійснювати маніпуляції.

Точні рухи – швидкий результат – задоволений пацієнт!

Delmont пропонує два правильних комплексних рішення:

Easy Care – для офісної гістероскопії. Товщина зовнішнього операційного тубусу 5,5 мм.

Reasy Care – для офісної гістерорезектоскопії. Біполярний резектоскоп з товщиною зовнішнього операційного тубусу 6мм.

Оптика – найновіше покоління лінз, розроблене для отримання переваг HD забезпечує деталізовані та ідеально чіткі зображення. Велика роздільна здатність та однорідний розподіл світла забезпечує велику глибину різкості та виключно чітке зображення.

Камера – використовується сенсор CMOS HD з більш ніж 2 млн.пікселів.

Джерело світла – найсучасніша світлодіодна технологія, що забезпечує виняткову світловіддачу навіть при використанні оптики малого діаметру. Завдяки показникам колірної температури, що наближена до денного світла, отримується найточніша передачу кольору.

Сторінка виробника: Delmont imaging

отримати консультацію

наш менеджер звяжеться з вами найближчим часом