Видеоруководство по монтажу

Видеоруководство по эксплуатации

Кольпоскоп Сканер МК-200 з цифровою відеосистемою

Область застосування. Для кабінету патології шийки матки.

Оптична система. Апохроматична оптика з багатошаровим антирефлексним покриттям. Всі лінзи та призми виготовлені з високоякісного скла виробництва «Schott» (Німеччина). Ширококутові окуляри 12,5Х зі збільшувальним виносом вихідної зіниці.

Джерело світла. Над’яскравий світлодіод потужністю 10 Вт знаходиться в оптичній головці пристрою. П’ятилінзовий конденсор формує світлову пляму з рівнем освітлення більш ніж 60000 Люкс рівномірно по всьому полю огляду.

Штатив. Компактний, стійкий. Оснащений пантографічним пружинним важелем і гумовими колесами з системою та регульованим спрямуванням. Вісь на голчастих та опірних підшипниках. Зручне розташування фрікційних ручок для фіксації важелів та оптичної головки.

Функціонал. Кнопка для отримання кольпознімків. Ручка тонкого фокусування об’єктиву. Ергономічні ручки перемикання збільшень. Зручне розташування пластини вводу-виводу зеленого світлофільтру. Регулятор плавних змін міжзіничної відстані. Замикаючий важіль для одночасного гальмування всіх осей обертання та швидкої фіксації оптичної головки від довільного зміщення. Фіксація діоптрійних кілець окулярів. Ручка плавного регулювання інтенсивності освітлення. Спеціальні отвори для можливості кріплення лазерного маніпулятора.

Дизайн. Ергономічний, сучасний.

Додаткові опції, які можна замовити. 

  • Об‘єктив зі змінною фокусною відстанню 200-400 мм.
  • Об’єктив з фокусом 300 мм.
  • Окуляри 16Х
  • Фотоадаптери для підключення фотоапаратів та відеокамер Sony та Canon.
  • Штатив для кріплення до гінекологічного крісла.
  • Фіксована на штативі кольпоскопа поличка під ноутбук з системою важелів (для оперативної роботи з програмни забезпеченням та демонстрації кольпознімків пацієнтці).
  • Передні ручки керування головкою з функцією зміни кута.

Цифрова відеосистема. Призначена для перегляду в реальному режимі кольорового зображення області, що досліджується, на моніторі комп‘ютера, запису відеороликів та кольпознімків. Зображення, що транслюється, ідентичне з зображенням перед окулярами кольпоскопу. Зображення може транслюватися на додатковий монітор біля місця огляду пацієнтки. З відеосистемою поставляється спеціалізоване програмне забезпечення для документування гінекологічного обстеження «MedVizor-EVA».

Гарантія – 5 років.

отримати консультацію

наш менеджер звяжеться з вами найближчим часом