ВІДГУКИ

W okresie od sierpnia do października 2014, w trzech ośrodkach wytypowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej przeprowadzono testy kolposkopów MK-200 i MK-300 firmy Scaner. Oba modele zarówno MK-300 jaki MK-200, można polecić jako bardzo przydatne do diagnostyki kolposkopowej zarówno ambulatoryjnej jak i klinicznej.

Дивитися оригінал відгуку

Klinika Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie była w dniach 10.09.2014 do 16.10.2014 dysponentem koiposkopów typu MK-200 i MK-300 użyczonych przez Pharma Complex Solutions sp. .z o.o., celem ich testowania w prowadzonej przez klinikę działalności diagnostycznej dolnego odcinka narządu płciowego. Oba typy przekazanych do oceny koiposkopów oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem zastosowanej optyki i oświetlenia co bezpośrednio przekłada się na jakość uzyskiwanych obrazów kolposkopowych, jak i zastosowanych ergonomicznych rozwiązań technicznych.

Дивитися оригінал відгуку

Model MK-300, bardzo poręczny w stosowaniu, winien w mojej opinii, znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu ginekologicznego i być rutynowo używany do oceny jakichkolwiek, nieprawidłowych zmian dolnego odcinka narządu płciowego. Postulat ten odpowiada rekomendacjom PTG. Natomiast MK-200 winien raczej stanowić wyposażenie wyspecjalizowanych pracowni kolposkopowych, co oczywiście nie wyklucza jego roli w każdym gabinecie ginekologicznym. Sumując moją opinię, jest to sprzęt jak najbardziej godny polecenia, przede wszystkim w zapobieganiu i wykrywaniu zmian nowotworowych dolnego odcinka narządu płciowego u kobiet.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 вже досить довгий час використовується нами для діагностики та навчання на курсах підвищення кваліфікації. Кольпоскоп МК-200 добре зарекомендував себе також при дослідженні пухлин, тканинних змін та кровотеч з шийки матки та зовнішніх статевих органів. Три змінних збільшення дозволяють лікарю після загального огляду при невеликому збільшенні зупинитись на якісь підозрілій ділянці та при більшому збільшенні роздивитись його більш ретельно. Ручки перемикання збільшувань, перемикач світлофільтру та кнопка відеозйомки розміщені зручно й доступно, робота з ними не призводить до відволікання лікаря від процесу огляду.

Дивитися оригінал відгуку

Експлуатація МК-200 довела, що він відповідає своєму медичному призначенню та сучасним медико-технічним вимогам. Високий ступінь збільшення та можливість бінокулярного контролю дозволяють диференціювати зміни епітелію ділянок генітального тракту, що візуалізуються. Простота та зручність в обслуговуванні, висока надійність, сучасний дизайн пристрою МК-200 роблять його незамінним в роботі гінекологічного кабінету. Легкість переміщення окремих блоків кріпильних елементів, можливість фіксації оптичної головки пристрою в потрібному положенні, безперечно, створюють певний комфорт в роботі кольпоскопіста.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 ефективно проявив себе в розпізнаванні доброякісних та злоякісних змін, в результаті яких немає необхідності діагностичного оперативного втручання. Відеосистема кольпоскопу з програмним забезпеченням «MEDVisor» дозволяє створювати базу даних, яка містить повну інформацію про пацієнтів, протоколи обстежень та кольпоскопічні знімки з коментарями. Це допомагає слідкувати за динамікою протікання хвороби та результативність призначеного лікування. Для покращення контрастності зображення є зелений світлофільтр, який легко вмикається. Протягом 2 років використання кольпоскопу МК-200 нарікань на його роботу немає.

Дивитися оригінал відгуку

До головних переваг даного мікроскопа «Calipso» можу віднести: 1. Досить зручний в плані ергономіки, так як має найменшу вагу та габарити в порівнянні із його аналогами в середньому ціновому сегменті. 2. Грамотно продумані механічні коліна, що дозволяють швидко та зручно позиціонувати його лікарем відносно пацієнта. 3. Сучасний продуманий дизайн. 4. Якісна оптика (із можливістю корекції по діоптріям), від якої не має втоми очей. 5. LED-світло настільки адекватне, що більшість робіт я роблю на мінімальній інтенсивності 6. Резинові шори, які знаходяться на окулярах, зроблені продумано та комфортно. 7. Досить зручним є те, що на даний мікроскоп є адаптер, який підходить до мого фотоапарату Canon. 8. Наявний в комплекті оранжевий фільтр, що попереджує передчасну фотополімеризацію композитних матеріалів.

Дивитися оригінал відгуку

Мікроскоп «Calipso» був встановлений в клініці «Стоматологія» проф. Скрипникова П. М. в м. Полтава 3 роки тому. Ергономіка та дизайн мікроскопа відповідають положенню лікаря, керуванню клінічним процесом, можливості роботи з асистентом. Якість виготовлення всіх деталей та збирання мікроскопа дозволяє говорити про високий рівень розробки та виробництва в тому числі й оптики, інтенсивного світлодіодного освітлення, що допомагає поліпшити якість роботи лікаря. Вважаємо, що мікроскоп «Calipso» - сучасний прилад високого рівня, конкурентий з мікроскопами інших виробників. Він вирізняється прийнятною ціною, економічною доцільністю при високій якості.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 виробництва НІЦ «Сканер» відповідає вимогам сучасного обслуговування гінекологічних хворих, покращуючи контакт з пацієнтками інформативністю зображення кольпоскопічних картин на моніторі та дає можливість проводити архівування фотоматеріалу для подальшого моніторингу. Експлуатація комп’ютеру МК-300 довела, що він відповідає своєму медичному призначенню та сучасним медико-технічним вимогам. Програмне забезпечення «MEDVisor» з послідовним оновленням версій просте в освоєнні, легко експлуатується, тим самим зберігається постійний контакт з його розробниками, які прагнуть подальшого вдосконалення можливостей вітчизняної медтехніки.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 вже 2 роки застосовується нами в діагностичних цілях. Його виділяє висока надійність, зручність та комфорт в застосуванні. Вмонтована відеосистема, високоякісна оптика, застосування світлодіодного джерела світла дають добре освітлення для зору і високоякісне зображення, яке абсолютно точно передається на монітор.Програмне забезпечення «MedVisor» дозволяє створювати базу даних, яка включає в себе повну інформацію щодо пацієнтів, протоколи обстежень, кольпоскопічні знімки з коментаріями. Це допомагає відстежувати динаміку ходу захворювання й результативність призначень лікування. За термін експлуатації кольпоскоп МК-300 виробництва «Сканер» зарекомендував себе надійним, зручним, безпечним приладом.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 викристовується в моїй практиці протягом двох років. Перш за все, хочеться відмітити дуже хороший рівень освітленості поля огляду та високу якість зображення, яке дає оптична система пристрою. Програмне забезпечення «MedVisor», яке йде в комплекті з відеосистемою, дуже просте в освоєнні, дозволяє пришвидшити роботу лікаря, завдяки формалізованим протоколам обстеження та їх швидкому заповненню шляхом створення шаблонів-відповідей, робити знімки кольпоскопічних картин для подальшого їх аналізу та архівації.

Дивитися оригінал відгуку

Поставка прибору відбулась оперативно, в найкоротший термін та зручний для нас час. Прилад був встановлений фахівцями "Сканер", проводилось навчання лікарів. При використанні самого мікроскопа, він виявився надійним, якісним виробом. Він має все необхідне для того, щоб рекомендувати його як один із найбільш зручних, надійних і сучасних мікроскопів на ринку України, який значно конкурує з іншими мікроскопами.

Дивитися оригінал відгуку

Мікроскоп МД-500 в комплектації з цифровою відеосистемою і бінокулярної насадкою використовується нами на протязі 2-х років. Він відрізняється хорошою ергономікою, вдалим дизайном і простотою експлуатації. За допомогою ПО "MedVisor" можна редагувати знімки, створювати бази даних пацієнтів і автоматично формувати протоколи досліджень.

Дивитися оригінал відгуку

Застосування Кольпоскопа МК-200 дозволяє визначити характер, ступінь вираженості та локалізацію патологічного процесу на шийці матки, проводити якісну діагностику захворювань шийки матки. Використання Кольпоскопа МК-200 дає можливість обирати оптимальне місце для забору біопсії з патологічно змінених ділянок шийки матки, прослідкувати характер змінень епітелію та субепітеліальних судин піхвової частини та цервікального каналу шийки матки після застосування локальних методів деструкції для лікування патологічних процесів на шийці матки.

Дивитися оригінал відгуку

Наявність в конструкції великої кількості ступенів свободи дозволяє легко та швидко наводитись на об’єкт. Фіксація оптичної головки пристрою в необхідному положенні забезпечується фрікційними ручками. Високоякісна оптика кольпоскопу при високому ступені збільшення та стереоскопічному спостереженні дозволяє лікарям диференціально-діагностично відділити зміни епітелію від карциному. Велика відстань від оптики кольпоскопу до об’єкту спостереження дозволяє легко й точно проводити забір матеріалу для цитологічного обстеження, а також для проведення прицільної біопсії, що забезпечує вибір своєчасного та найбільш ефективного методу лікування та повноцінну реабілітацію жінки.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 виробництва НДЦ «Сканер» відразу сподобався нашим лікарям своїм гарним зовнішнім виглядом і зручністю в роботі. Хочеться, насамперед, відзначити дуже хорошу освітленість поля зору і високу якість зображення, які дає оптична система приладу. Програмне забезпечення «MedVisor», яке додається до відеосистеми дуже просте в освоєнні і, в той же час, дає всі необхідні інструменти для швидкого оформлення вичерпних звітів з кольпознімками. Програма дозволяє істотно прискорити роботу лікаря завдяки наявності формалізованих протоколів обстеження та їх швидкого заповнення шляхом створення шаблонів-відповідей.

Дивитися оригінал відгуку

Відеосистема забезпечує телевізійне зображення хорошої якості, не погіршує оптичних характеристик кольпоскопу, дає можливість робити високоякісні знімки з ідеальною передачею кольорів. В кольпоскопі МК-200 є все для проведення як рутинних оглядів, так і точної діагностики тих захворювань шийки матки, які важко диференціюються, а висока якість пристрою відповідає його оптимальній вартості.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 з відеосистемою використовується при діагностиці в кабінеті гінеколога в пологовому будинку №2 на вул. Фурштатская, 36а більше двох років. За допомогою даного приладу діагностика патології і захворювань шийки матки вийшла на новий рівень. Відеосистема кольпоскопа дозволяє робити знімки з високим розширенням, які відповідають видимому в окуляр зображенню.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 вже досить довгий час використовується нами для діагностики та навчання на курсах підвищення кваліфікації. Кольпоскоп МК-200 добре зарекомендував себе також при дослідженні пухлин, тканинних змін та кровотеч з шийки матки та зовнішніх статевих органів. Три змінних збільшення дозволяють лікарю після загального огляду при невеликому збільшенні зупинитись на якісь підозрілій ділянці та при більшому збільшенні роздивитись його більш ретельно. Ручки перемикання збільшувань, перемикач світлофільтру та кнопка відеозйомки розміщені зручно й доступно, робота з ними не призводить до відволікання лікаря від процесу огляду.

Дивитися оригінал відгуку

До головних переваг даного мікроскопа «Calipso» можу віднести: 1. Досить зручний в плані ергономіки, так як має найменшу вагу та габарити в порівнянні із його аналогами в середньому ціновому сегменті. 2. Грамотно продумані механічні коліна, що дозволяють швидко та зручно позиціонувати його лікарем відносно пацієнта. 3. Сучасний продуманий дизайн. 4. Якісна оптика (із можливістю корекції по діоптріям), від якої не має втоми очей. 5. LED-світло настільки адекватне, що більшість робіт я роблю на мінімальній інтенсивності 6. Резинові шори, які знаходяться на окулярах, зроблені продумано та комфортно. 7. Досить зручним є те, що на даний мікроскоп є адаптер, який підходить до мого фотоапарату Canon. 8. Наявний в комплекті оранжевий фільтр, що попереджує передчасну фотополімеризацію композитних матеріалів.

Дивитися оригінал відгуку

Мікроскоп «Calipso» був встановлений в клініці «Стоматологія» проф. Скрипникова П. М. в м. Полтава 3 роки тому. Ергономіка та дизайн мікроскопа відповідають положенню лікаря, керуванню клінічним процесом, можливості роботи з асистентом. Якість виготовлення всіх деталей та збирання мікроскопа дозволяє говорити про високий рівень розробки та виробництва в тому числі й оптики, інтенсивного світлодіодного освітлення, що допомагає поліпшити якість роботи лікаря. Вважаємо, що мікроскоп «Calipso» - сучасний прилад високого рівня, конкурентий з мікроскопами інших виробників. Він вирізняється прийнятною ціною, економічною доцільністю при високій якості.

Дивитися оригінал відгуку

Поставка прибору відбулась оперативно, в найкоротший термін та зручний для нас час. Прилад був встановлений фахівцями "Сканер", проводилось навчання лікарів. При використанні самого мікроскопа, він виявився надійним, якісним виробом. Він має все необхідне для того, щоб рекомендувати його як один із найбільш зручних, надійних і сучасних мікроскопів на ринку України, який значно конкурує з іншими мікроскопами.

Дивитися оригінал відгуку

Мікроскоп МД-500 в комплектації з цифровою відеосистемою і бінокулярної насадкою використовується нами на протязі 2-х років. Він відрізняється хорошою ергономікою, вдалим дизайном і простотою експлуатації. За допомогою ПО "MedVisor" можна редагувати знімки, створювати бази даних пацієнтів і автоматично формувати протоколи досліджень.

Дивитися оригінал відгуку

W okresie od sierpnia do października 2014, w trzech ośrodkach wytypowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej przeprowadzono testy kolposkopów MK-200 i MK-300 firmy Scaner. Oba modele zarówno MK-300 jaki MK-200, można polecić jako bardzo przydatne do diagnostyki kolposkopowej zarówno ambulatoryjnej jak i klinicznej.

Дивитися оригінал відгуку

Klinika Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie była w dniach 10.09.2014 do 16.10.2014 dysponentem koiposkopów typu MK-200 i MK-300 użyczonych przez Pharma Complex Solutions sp. .z o.o., celem ich testowania w prowadzonej przez klinikę działalności diagnostycznej dolnego odcinka narządu płciowego. Oba typy przekazanych do oceny koiposkopów oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem zastosowanej optyki i oświetlenia co bezpośrednio przekłada się na jakość uzyskiwanych obrazów kolposkopowych, jak i zastosowanych ergonomicznych rozwiązań technicznych.

Дивитися оригінал відгуку

Model MK-300, bardzo poręczny w stosowaniu, winien w mojej opinii, znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu ginekologicznego i być rutynowo używany do oceny jakichkolwiek, nieprawidłowych zmian dolnego odcinka narządu płciowego. Postulat ten odpowiada rekomendacjom PTG. Natomiast MK-200 winien raczej stanowić wyposażenie wyspecjalizowanych pracowni kolposkopowych, co oczywiście nie wyklucza jego roli w każdym gabinecie ginekologicznym. Sumując moją opinię, jest to sprzęt jak najbardziej godny polecenia, przede wszystkim w zapobieganiu i wykrywaniu zmian nowotworowych dolnego odcinka narządu płciowego u kobiet.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 вже досить довгий час використовується нами для діагностики та навчання на курсах підвищення кваліфікації. Кольпоскоп МК-200 добре зарекомендував себе також при дослідженні пухлин, тканинних змін та кровотеч з шийки матки та зовнішніх статевих органів. Три змінних збільшення дозволяють лікарю після загального огляду при невеликому збільшенні зупинитись на якісь підозрілій ділянці та при більшому збільшенні роздивитись його більш ретельно. Ручки перемикання збільшувань, перемикач світлофільтру та кнопка відеозйомки розміщені зручно й доступно, робота з ними не призводить до відволікання лікаря від процесу огляду.

Дивитися оригінал відгуку

Експлуатація МК-200 довела, що він відповідає своєму медичному призначенню та сучасним медико-технічним вимогам. Високий ступінь збільшення та можливість бінокулярного контролю дозволяють диференціювати зміни епітелію ділянок генітального тракту, що візуалізуються. Простота та зручність в обслуговуванні, висока надійність, сучасний дизайн пристрою МК-200 роблять його незамінним в роботі гінекологічного кабінету. Легкість переміщення окремих блоків кріпильних елементів, можливість фіксації оптичної головки пристрою в потрібному положенні, безперечно, створюють певний комфорт в роботі кольпоскопіста.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 ефективно проявив себе в розпізнаванні доброякісних та злоякісних змін, в результаті яких немає необхідності діагностичного оперативного втручання. Відеосистема кольпоскопу з програмним забезпеченням «MEDVisor» дозволяє створювати базу даних, яка містить повну інформацію про пацієнтів, протоколи обстежень та кольпоскопічні знімки з коментарями. Це допомагає слідкувати за динамікою протікання хвороби та результативність призначеного лікування. Для покращення контрастності зображення є зелений світлофільтр, який легко вмикається. Протягом 2 років використання кольпоскопу МК-200 нарікань на його роботу немає.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 вже 2 роки застосовується нами в діагностичних цілях. Його виділяє висока надійність, зручність та комфорт в застосуванні. Вмонтована відеосистема, високоякісна оптика, застосування світлодіодного джерела світла дають добре освітлення для зору і високоякісне зображення, яке абсолютно точно передається на монітор.Програмне забезпечення «MedVisor» дозволяє створювати базу даних, яка включає в себе повну інформацію щодо пацієнтів, протоколи обстежень, кольпоскопічні знімки з коментаріями. Це допомагає відстежувати динаміку ходу захворювання й результативність призначень лікування. За термін експлуатації кольпоскоп МК-300 виробництва «Сканер» зарекомендував себе надійним, зручним, безпечним приладом.

Дивитися оригінал відгуку

Застосування Кольпоскопа МК-200 дозволяє визначити характер, ступінь вираженості та локалізацію патологічного процесу на шийці матки, проводити якісну діагностику захворювань шийки матки. Використання Кольпоскопа МК-200 дає можливість обирати оптимальне місце для забору біопсії з патологічно змінених ділянок шийки матки, прослідкувати характер змінень епітелію та субепітеліальних судин піхвової частини та цервікального каналу шийки матки після застосування локальних методів деструкції для лікування патологічних процесів на шийці матки.

Дивитися оригінал відгуку

Наявність в конструкції великої кількості ступенів свободи дозволяє легко та швидко наводитись на об’єкт. Фіксація оптичної головки пристрою в необхідному положенні забезпечується фрікційними ручками. Високоякісна оптика кольпоскопу при високому ступені збільшення та стереоскопічному спостереженні дозволяє лікарям диференціально-діагностично відділити зміни епітелію від карциному. Велика відстань від оптики кольпоскопу до об’єкту спостереження дозволяє легко й точно проводити забір матеріалу для цитологічного обстеження, а також для проведення прицільної біопсії, що забезпечує вибір своєчасного та найбільш ефективного методу лікування та повноцінну реабілітацію жінки.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 виробництва НДЦ «Сканер» відразу сподобався нашим лікарям своїм гарним зовнішнім виглядом і зручністю в роботі. Хочеться, насамперед, відзначити дуже хорошу освітленість поля зору і високу якість зображення, які дає оптична система приладу. Програмне забезпечення «MedVisor», яке додається до відеосистеми дуже просте в освоєнні і, в той же час, дає всі необхідні інструменти для швидкого оформлення вичерпних звітів з кольпознімками. Програма дозволяє істотно прискорити роботу лікаря завдяки наявності формалізованих протоколів обстеження та їх швидкого заповнення шляхом створення шаблонів-відповідей.

Дивитися оригінал відгуку

Відеосистема забезпечує телевізійне зображення хорошої якості, не погіршує оптичних характеристик кольпоскопу, дає можливість робити високоякісні знімки з ідеальною передачею кольорів. В кольпоскопі МК-200 є все для проведення як рутинних оглядів, так і точної діагностики тих захворювань шийки матки, які важко диференціюються, а висока якість пристрою відповідає його оптимальній вартості.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 з відеосистемою використовується при діагностиці в кабінеті гінеколога в пологовому будинку №2 на вул. Фурштатская, 36а більше двох років. За допомогою даного приладу діагностика патології і захворювань шийки матки вийшла на новий рівень. Відеосистема кольпоскопа дозволяє робити знімки з високим розширенням, які відповідають видимому в окуляр зображенню.

Дивитися оригінал відгуку

W okresie od sierpnia do października 2014, w trzech ośrodkach wytypowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej przeprowadzono testy kolposkopów MK-200 i MK-300 firmy Scaner. Oba modele zarówno MK-300 jaki MK-200, można polecić jako bardzo przydatne do diagnostyki kolposkopowej zarówno ambulatoryjnej jak i klinicznej.

Дивитися оригінал відгуку

Klinika Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie była w dniach 10.09.2014 do 16.10.2014 dysponentem koiposkopów typu MK-200 i MK-300 użyczonych przez Pharma Complex Solutions sp. .z o.o., celem ich testowania w prowadzonej przez klinikę działalności diagnostycznej dolnego odcinka narządu płciowego. Oba typy przekazanych do oceny koiposkopów oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem zastosowanej optyki i oświetlenia co bezpośrednio przekłada się na jakość uzyskiwanych obrazów kolposkopowych, jak i zastosowanych ergonomicznych rozwiązań technicznych.

Дивитися оригінал відгуку

Model MK-300, bardzo poręczny w stosowaniu, winien w mojej opinii, znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu ginekologicznego i być rutynowo używany do oceny jakichkolwiek, nieprawidłowych zmian dolnego odcinka narządu płciowego. Postulat ten odpowiada rekomendacjom PTG. Natomiast MK-200 winien raczej stanowić wyposażenie wyspecjalizowanych pracowni kolposkopowych, co oczywiście nie wyklucza jego roli w każdym gabinecie ginekologicznym. Sumując moją opinię, jest to sprzęt jak najbardziej godny polecenia, przede wszystkim w zapobieganiu i wykrywaniu zmian nowotworowych dolnego odcinka narządu płciowego u kobiet.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 виробництва НІЦ «Сканер» відповідає вимогам сучасного обслуговування гінекологічних хворих, покращуючи контакт з пацієнтками інформативністю зображення кольпоскопічних картин на моніторі та дає можливість проводити архівування фотоматеріалу для подальшого моніторингу. Експлуатація комп’ютеру МК-300 довела, що він відповідає своєму медичному призначенню та сучасним медико-технічним вимогам. Програмне забезпечення «MEDVisor» з послідовним оновленням версій просте в освоєнні, легко експлуатується, тим самим зберігається постійний контакт з його розробниками, які прагнуть подальшого вдосконалення можливостей вітчизняної медтехніки.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 вже 2 роки застосовується нами в діагностичних цілях. Його виділяє висока надійність, зручність та комфорт в застосуванні. Вмонтована відеосистема, високоякісна оптика, застосування світлодіодного джерела світла дають добре освітлення для зору і високоякісне зображення, яке абсолютно точно передається на монітор.Програмне забезпечення «MedVisor» дозволяє створювати базу даних, яка включає в себе повну інформацію щодо пацієнтів, протоколи обстежень, кольпоскопічні знімки з коментаріями. Це допомагає відстежувати динаміку ходу захворювання й результативність призначень лікування. За термін експлуатації кольпоскоп МК-300 виробництва «Сканер» зарекомендував себе надійним, зручним, безпечним приладом.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 викристовується в моїй практиці протягом двох років. Перш за все, хочеться відмітити дуже хороший рівень освітленості поля огляду та високу якість зображення, яке дає оптична система пристрою. Програмне забезпечення «MedVisor», яке йде в комплекті з відеосистемою, дуже просте в освоєнні, дозволяє пришвидшити роботу лікаря, завдяки формалізованим протоколам обстеження та їх швидкому заповненню шляхом створення шаблонів-відповідей, робити знімки кольпоскопічних картин для подальшого їх аналізу та архівації.

Дивитися оригінал відгуку

Наявність в конструкції великої кількості ступенів свободи дозволяє легко та швидко наводитись на об’єкт. Фіксація оптичної головки пристрою в необхідному положенні забезпечується фрікційними ручками. Високоякісна оптика кольпоскопу при високому ступені збільшення та стереоскопічному спостереженні дозволяє лікарям диференціально-діагностично відділити зміни епітелію від карциному. Велика відстань від оптики кольпоскопу до об’єкту спостереження дозволяє легко й точно проводити забір матеріалу для цитологічного обстеження, а також для проведення прицільної біопсії, що забезпечує вибір своєчасного та найбільш ефективного методу лікування та повноцінну реабілітацію жінки.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 ефективно проявив себе в розпізнаванні доброякісних та злоякісних змін, в результаті яких немає необхідності діагностичного оперативного втручання. Відеосистема кольпоскопу з програмним забезпеченням «MEDVisor» дозволяє створювати базу даних, яка містить повну інформацію про пацієнтів, протоколи обстежень та кольпоскопічні знімки з коментарями. Це допомагає слідкувати за динамікою протікання хвороби та результативність призначеного лікування. Для покращення контрастності зображення є зелений світлофільтр, який легко вмикається. Протягом 2 років використання кольпоскопу МК-200 нарікань на його роботу немає.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-300 виробництва НІЦ «Сканер» відповідає вимогам сучасного обслуговування гінекологічних хворих, покращуючи контакт з пацієнтками інформативністю зображення кольпоскопічних картин на моніторі та дає можливість проводити архівування фотоматеріалу для подальшого моніторингу. Експлуатація комп’ютеру МК-300 довела, що він відповідає своєму медичному призначенню та сучасним медико-технічним вимогам. Програмне забезпечення «MEDVisor» з послідовним оновленням версій просте в освоєнні, легко експлуатується, тим самим зберігається постійний контакт з його розробниками, які прагнуть подальшого вдосконалення можливостей вітчизняної медтехніки.

Дивитися оригінал відгуку

Мікроскоп МД-500 в комплектації з цифровою відеосистемою і бінокулярної насадкою використовується нами на протязі 2-х років. Він відрізняється хорошою ергономікою, вдалим дизайном і простотою експлуатації. За допомогою ПО "MedVisor" можна редагувати знімки, створювати бази даних пацієнтів і автоматично формувати протоколи досліджень.

Дивитися оригінал відгуку

Кольпоскоп МК-200 виробництва НДЦ «Сканер» відразу сподобався нашим лікарям своїм гарним зовнішнім виглядом і зручністю в роботі. Хочеться, насамперед, відзначити дуже хорошу освітленість поля зору і високу якість зображення, які дає оптична система приладу. Програмне забезпечення «MedVisor», яке додається до відеосистеми дуже просте в освоєнні і, в той же час, дає всі необхідні інструменти для швидкого оформлення вичерпних звітів з кольпознімками. Програма дозволяє істотно прискорити роботу лікаря завдяки наявності формалізованих протоколів обстеження та їх швидкого заповнення шляхом створення шаблонів-відповідей.

Дивитися оригінал відгуку