Лупа налобна
хірургічна LNH

Область застосування. Оптичне збільшення зони операції та безтіньового освітлення в нейрохірургії, оториноларингології, стоматології, судинній хірургії, пластичній хірургії, гінекології, щелепо-лицьовій хірургії, загальній хірургії, кардіохірургії, травматології.

Кріплення.  Спеціальна система кронштейнів, за допомогою яких лупа кріпиться на шоломі. Проста конструкція для легкого, швидкого та надійного кріплення. Великий діапазон регулювання кріплення для зручної роботи в захисних окулярах чи в окулярах з діоптрійним склом. Можливість регулювання напрямку осі візування, для комфортної роботи без навантаження на шийні м’язи лікаря.

Оптична система. Високоякісна оптика з високою роздільною здатністю та стереоскопічним ефектом сприяє комфортній роботі без навантаження на очі.

Джерело світла. Над’яскравий міні-світлодіод з параболітичним контррефлектором дає потужний коаксиальний (безтіньовий) пучок світла. Високий рівень освітлення ділянки, широкий спектр, низьке тепловиділення. Строк експлуатації – 50000 годин.

Живлення. Акумулятори або мережеве імпульсне АС/DC джерело живлення. Максимально яскраве світло гарантовано не менші на 4 години без дозаряджування. При підключені до мережі час роботи необмежений.

Експлуатаційні характеристики. Спеціальна ручка для плавного пересування міжзіничної відстані лупи. Регулятор яскравості освітлювача дозволяє зменшувати інтенсивність відблисків, які виникають від слизової оболонки.

Особливості роботи. Можливість працювати тільки з освітлювачем. Оптику лупи легким рухом можна вивести з поля огляду. Зона освітлення та налаштування оптики при цьому залишаються без змін.
Для різних сфер використання лупа налобна хірургічна LNH виготовляється в двох варіаціях, з різним збільшенням, 2,5Х та 4,5Х. Кожна з модифікацій може бути налаштована на робочі відстані 350 мм, 420 мм та 500 мм.

Гарантія – 5 років.

отримати консультацію

наш менеджер звяжеться з вами найближчим часом